+38-(044) 227-82-01    +38-(044)-227-82-02    +38-(044)-227-82-03

Умови прийому в АППН України


cropped-logo-1.jpg

Членами Академії можуть бути громадяни України та іноземні громадяни, особи без громадянства віком від 18 років, що поділяють мету та завдання Академії, сплачують вступний та членські внески, підтримують її матеріально чи організаційно. Рішення щодо набуття членства в Академії новим членом та вихід з нього приймається Президією Академії на підставі особистої письмової заяви.

 

Форми участі членів Академії своїми фінансовими, матеріальними, творчими, інтелектуальними ресурсами в діяльності Академії визначаються чинним законодавством України.

 

Члени Академії мають право ознайомлюватися з результатами  діяльності Академії. Без пояснення причин, на підставі письмової заяви до Президії, припинити своє членство в Академії.

 

Члени Академії зобов’язані дотримуватися вимог цього Статуту, а також рішень Президії з питань, що віднесені до її компетенції.

 

Президія Академії має право виключити члена Академії за особистою згодою (добровільно) щодо виходу із членів Академії (на підставі поданої заяви), смерті члена Академії, за несплату членських внесків, за діяльність, що суперечить меті Академії, а також за дії, що дискредитують Академію, завдають їй моральної та матеріальної шкоди, якщо його дії призвели до втрати авторитету Академії. Рішення з цього питання приймається 2/3 (двома третинами) від загальної кількості членів Президії Академії та затверджується Конгресом (загальними зборами засновників) Академії.

 

 

Кандидати у академіки та члени-кореспонденти АППН України подають заяву на участь у конкурсі на вибори до Президії ГО АППН України.

 

 

 

 

 

ЗРАЗОК

 

 

До Вченої ради АППН України
від доктора політичних наук, професора (кандидата політичних наук, доцента), Петренка Богдана Ярославовича, 00.00.0000 народження, завідувача кафедрою політології Університету …., тел. +380-00-00-00, e-mail: 00000@000.00

ЗАЯВА

 

 

Прошу прийняти мене до Академії політико-правових наук України.
Зі Статутом АППН України ознайомлений (ознайомлена), зобов’язуюсь дотримуватись його вимог та сприяти діяльності АППН України.
Дата. Підпис
Заява, рекомендації двох дійсних членів (академіків) АППН України, сканкопії дипломів, список наукових праць подаються на електронну пошту academy.mpv@gmail.com

 

 

 

Вступні та членські внески.
Вступні внески:

Дійсні члени (академіки) АППН України – 3000 грн.

Академіки АППН України – 2000 грн.

Асистенти-дослідники і асистенти – 500 грн.

Членські внески (щомісячні):

Дійсні члени (академіки) АППН України – 150 грн.

Академіки АППН України – 100 грн.

Асистенти-дослідники і асистенти – 50 грн.
Благодійні внески – за бажанням.